3 Mile Run Varsity Boys Individual Results
===========================================================================
Name Year School Finals Points
===========================================================================
1 J.D. Fuller 11 Woodstock 15:50.3
2 Steve Krauss 12 Lake Park 15:52.4
3 Ryan Jorgensen 12 Lake Park 15:57.6
4 Phillip Meyer 11 Woodstock 16:02.8
5 Isaac Trostle 12 Willowbrook 16:04.1
6 Trevor Murphy 12 Lake Park 16:05.6
7 Herald Alvarez 12 Leyden 16:07.3
8 Kevin Jorgenson 10 Lake Park 16:07.5
9 George Davros 12 Niles West 16:08.5
11 Ryan Sheeran 11 St Laurence 16:08.7
12 Cooper Eben 12 Northside College Prep 16:12.7
13 John Oldenburg 11 Lake Park 16:13.9
14 Vince Tagare 12 Prospect 16:15.4
15 William Morrison 11 Lake Park 16:17.5
16 Kosta Papazoglou 11 Niles North 16:17.6
17 Ari Rothschild 11 Highland Park 16:18.2
18 Noel Gonzalez 11 Zion Benton 16:20.5
19 Josh Zeidman 12 Niles North 16:21.4
20 Evan Jarzynski 12 Thomas Jefferson 16:21.9
21 Jack Cross 11 St Ignatius College Prep 16:22.1
22 Kiante Green 12 St Patrick 16:22.5
23 Shadly Diab 12 Harlem 16:22.7
24 Michael Thill 10 Prospect 16:23.9
25 Ivan Dobvak 11 Wheeling 16:24.1
26 Ryan Seiffert 12 Grayslake Central 16:25.2
27 Jimmy Connelly 12 St Ignatius College Prep 16:27.8
28 Patrick Santino 10 St Ignatius College Prep 16:28.2
29 Grant MacMillan 11 Oak Park-River Forest 16:31.6
30 Carlitos Rangel 10 Niles North 16:33.1
31 TY Winger 12 Thomas Jefferson 16:34.4
32 Jack Keelan 9 St Ignatius College Prep 16:37.8
33 Greg Netols 11 Prospect 16:38.5
34 Brian Kane 12 Willowbrook 16:38.7
35 Pat Niyork 10 Willowbrook 16:38.8
36 Brandon Sheeran 12 St Laurence 16:39.1
37 Charlie Mesimore 11 Northside College Prep 16:39.5
38 Wesley Laytham 11 Northside College Prep 16:39.8
39 Mike Wiechmann 12 Dundee-Crown 16:41.3
40 Aron Sebhat 10 Niles North 16:42.4
41 Townshend Peters 12 Woodstock 16:44.5
42 Carl Peterson 12 Woodstock 16:44.9
43 Charlie Labuz 10 St Patrick 16:46.1
44 Alec Wolfe 11 Prospect 16:46.5
45 Remaxy Ponchol 10 Thomas Jefferson 16:46.8
46 Devan Delorme 12 Thomas Jefferson 16:49.4
47 Brendan Donley 11 Oak Park-River Forest 16:49.7
48 Marc Julian 10 Niles West 16:50.3
49 Kyle Rehberg 11 Grayslake Central 16:51.2
50 Reeven Nathan 11 Highland Park 16:52.3
51 David Hess 12 Woodstock 16:53.0
52 Mike Cervantes 12 St. Viator 16:53.2
53 Muhammad Chattha 11 Niles North 16:53.5
54 Tarik Estrada 11 Mather 16:55.6
55 Peter Knapp 12 Northridge Prep 16:55.8
56 Tim Ortman 12 St Patrick 16:56.1
57 Nick Fiore 11 St. Viator 16:57.2
58 Adam Sukiennik 12 Argo Community 16:57.6
59 Jose Ortiz 10 Wheeling 16:57.9
60 Arthur Williams 12 Leyden 16:59.0
61 Matt Badyna 11 Northridge Prep 16:59.1
62 Tony Belpedio 12 Notre Dame (Niles) 17:02.6
63 Andrew Luckman 12 Prospect 17:04.7
64 Jon Kirby 11 Wheeling 17:05.1
65 Damen Erf 12 Highland Park 17:06.2
66 Will Brewster 10 Grayslake Central 17:06.6
67 Nick Modlin 10 Wheeling 17:07.2
68 Tim Vazquez 10 Niles North 17:07.3
69 Matt Miller 12 Niles West 17:08.1
70 Luke Zygmunt 10 Grayslake Central 17:08.6
71 Mas Hoshi 10 Niles West 17:09.2
72 Bobby Koertgen 11 Prospect 17:10.0
73 Tim Semmen 10 Woodstock 17:10.1
74 Bana Negash 10 Mather 17:10.2
75 Scott Fuller 10 Lake Forest Academy 17:10.5
76 Abraham Pedraza 11 Lake Park 17:12.1
77 Eric Loy 11 St. Viator 17:13.0
78 Jake Leinweber 11 Woodstock 17:13.8
79 Hector Patino 12 Leyden 17:14.2
80 Colin Erklin 12 Argo Community 17:14.8
81 Andres Mahmud 11 Steinmetz Academic Centre 17:15.4
82 Connor Murphy 10 St Laurence 17:15.5
83 Brett Seaholm 10 Grayslake Central 17:15.8
84 Farhab Arshad 12 Willowbrook 17:17.3
85 Mike Rice 11 Dundee-Crown 17:17.4
86 Robert Brunn 11 Wauconda 17:18.2
87 Aaron Luna 12 St Ignatius College Prep 17:18.7
88 Kamal Khan 11 St Ignatius College Prep 17:20.0
89 Pat Dimpsey 12 Lake Park 17:20.2
90 Abdel Elyoussoufi 11 Mather 17:20.4
91 Jiasong Yang 12 Northside College Prep 17:21.5
92 Brian Iwaniuk 12 Wheeling 17:24.4
93 Austin Pejovich 10 Lake Forest Academy 17:25.6
94 Paul Marsh 12 St Ignatius College Prep 17:25.9
95 Alex Steffen 11 Prospect 17:26.1
96 Tim Brinkmann 12 St. Viator 17:27.0
97 Dan Heneghan 10 Willowbrook 17:28.5
98 Wes Umano 11 Willowbrook 17:29.5
99 Brad Mills 11 Highland Park 17:29.7
100 Alvin Thomas 12 Niles North 17:30.5
101 Anthony Morgan 11 Leo 17:30.9
102 Fernando Ramirez 12 Leyden 17:31.8
103 Victor Gonzalez 12 Wheeling 17:33.3
104 Charles Murray 12 Argo Community 17:34.5
105 Daniel Freidman 12 Niles West 17:34.7
106 Erik Zuehlke 11 Northside College Prep 17:36.0
107 Tim Troutman 11 Prospect 17:36.6
108 Zach Koukios 11 Niles West 17:37.4
109 Conor Schickel 12 Northridge Prep 17:37.8
110 Peter Cleary 11 St. Viator 17:38.6
111 Nick Schorer 12 Glenbrook North 17:38.8
112 Fahad Sarvari 11 Northside College Prep 17:39.0
113 Peter Devitt 10 St Ignatius College Prep 17:39.2
114 Ryan Saylor 11 Dundee-Crown 17:40.7
115 Andrew Blonski 11 Dundee-Crown 17:42.2
116 Trevor Dubois 10 Zion Benton 17:42.4
117 Tim Lawerence 12 Manual 17:43.4
118 Mike Tonner 10 St Ignatius College Prep 17:45.1
119 Matt Sommers 11 Notre Dame (Niles) 17:45.9
120 Amaury Michel 12 Leyden 17:46.0
121 Philip Davis 10 Northridge Prep 17:46.4
122 Keith Hamilton 12 Zion Benton 17:47.9
123 Jake Stronz 11 Wauconda 17:48.4
124 Tim Fergus 12 Lake Park 17:49.9
125 Nikolas Stasinopolous 11 Leyden 17:50.8
126 Kevin Toussaint 12 Marist 17:52.2
127 Tim Layer 12 Lake Park 17:53.3
128 Daniel Pitts 12 Leyden 17:53.7
129 Quinn McAleer 11 Highland Park 17:54.8
130 Rich Hutyra 12 St. Viator 17:55.4
131 Chad Tarpley 11 Oak Park-River Forest 17:55.9
132 Fernando Tamayo 12 Argo Community 17:56.4
133 Tim Crabbe 12 Wheeling 17:57.4
134 Garrett Smith 12 Highland Park 17:57.5
135 Dilan Wickrema 11 Glenbrook South 17:57.8
136 Tim Athans 10 Zion Benton 17:58.2
137 Matt Murphy 11 Glenbrook North 17:58.2
138 Ricky Orozco 11 St Patrick 17:58.7
139 Timothy Burks 10 Grayslake Central 17:59.0
140 Connor Thummel 10 Niles North 17:59.8
141 Forrest Cortes 12 Northside College Prep 17:59.9
142 Tom Garbacz 12 Willowbrook 18:01.2
143 Charlie Obermeyer 12 Jones 18:01.5
144 Scott Zeliar 12 Prospect 18:02.2
145 Roberto Gonzalez 11 Leyden 18:02.3
146 Matt Freilich 11 Glenbrook North 18:02.5
147 DJ Chamelli 11 St. Viator 18:03.1
148 Anthony Arenas 10 Round Lake Senior 18:05.2
149 Kelton McCowan 9 Grayslake Central 18:05.2
150 Daniel Goldman 11 Evanston Township 18:06.0
151 Cameron Ciesil 11 Wauconda 18:06.9
152 Jesse Siegel 11 Evanston Township 18:07.9
153 Andy Bastian 11 Notre Dame (Niles) 18:09.2
154 Joe Carrothers 12 Dundee-Crown 18:10.2
155 Ulises Figueroa 12 Hubbard 18:11.4
156 Matt Nordin 11 Woodstock 18:12.8
157 Chris Johnson 11 Lake Park 18:13.5
158 Bruce Takagi 11 Glenbrook South 18:13.7
159 Arnold Syphommarath 12 Thomas Jefferson 18:14.3
160 Tim Madigan 12 Northridge Prep 18:15.1
161 Spencer Friske 10 Lake Forest Academy 18:15.5
162 Victor Maldonado 9 Mather 18:15.9
163 Jorge Quiroz 12 Niles West 18:17.1
164 Carson Howard 11 Willowbrook 18:19.1
165 Liam Northey 11 Oak Park-River Forest 18:19.8
166 Carey Sturdivant 11 Manual 18:20.9
167 Andrew Knapik 11 Dundee-Crown 18:22.3
168 Eric Hof 11 Dundee-Crown 18:22.5
169 Mike Knawa 12 Marist 18:22.7
170 Daniel Littman 11 Oak Park-River Forest 18:22.7
171 Clifford Vickrey 10 St Ignatius College Prep 18:22.8
172 Luke Cunniff 12 St Ignatius College Prep 18:22.9
173 Mike Sroka 12 St. Viator 18:23.0
174 Dustin Montoya 11 Wauconda 18:23.1
175 Aaron Hindes 11 Glenbrook South 18:23.6
176 Kevin Cascino 11 St. Viator 18:24.4
177 Josh Mintzer 12 Highland Park 18:26.3
178 Dan Broderson 11 Dundee-Crown 18:27.1
179 Corey Liskiewicz 11 Mather 18:28.8
180 Pedro Gutierrez 10 Steinmetz Academic Centre 18:28.8
181 Joe Schafer 11 Glenbrook South 18:30.2
182 Sukrins Shrestha 10 Mather 18:30.4
183 Jack Hester 11 Notre Dame (Niles) 18:30.4
184 Tim Curley 11 Notre Dame (Niles) 18:31.0
185 David Alberts 11 Glenbrook North 18:31.5
186 Ben Pierce 9 Niles North 18:32.0
187 Shawn Laudencia 12 Niles West 18:33.3
188 Will Goldberg 11 Dundee-Crown 18:33.9
189 Logan Silber 11 Oak Park-River Forest 18:34.6
190 Will Chukerman 11 Highland Park 18:34.6
191 Reed Boyer 11 Glenbrook North 18:35.7
192 Chris Sailor 12 Dundee-Crown 18:36.9
193 Cullen Mooney 12 Oak Park-River Forest 18:38.3
194 Andre McCall 12 Leo 18:39.0
195 Jose Padilla 12 Steinmetz Academic Centre 18:40.0
196 Andrew Knapp 10 Northridge Prep 18:40.4
197 Pat Duffy 10 Northside College Prep 18:42.6
198 Robert Olson 12 St Ignatius College Prep 18:43.1
199 Arnulfo Arroyo 12 Woodstock 18:43.9
200 Angel Carrera 9 Round Lake Senior 18:44.2
201 Unknown Stark 11 Glenbrook South 18:44.6
202 Ben Smiley 11 Lake Forest Academy 18:44.8
203 Victor Contreras-Gomez 10 Round Lake Senior 18:48.5
204 Steve Murphy 12 St Laurence 18:49.0
205 Isaac Katz 11 Evanston Township 18:50.5
206 Michael Eichner 12 Glenbrook North 18:51.3
207 Mikey Torres 12 Mather 18:51.6
208 Ryan Keating 10 St Laurence 18:52.3
209 Ricardo Ascencio 12 Leyden 18:53.3
210 Braydon Cahill 11 Willowbrook 18:53.4
211 Prentiss Grant 11 Zion Benton 18:54.4
212 Matt Przybyla 12 Lake Forest Academy 18:54.9
213 Aidrous Ahned 10 Mather 18:55.2
214 Spencer Arms 11 Prospect 18:55.8
215 Andy Ramirez 10 St Laurence 18:56.8
216 Jordan Atkins 11 Highland Park 18:57.2
217 Brad Miller 12 Wheeling 18:58.2
218 Bonn Busch 11 Zion Benton 18:59.6
219 James Rossati 12 Niles West 19:00.1
220 Nick Hansen 12 Wauconda 19:01.4
221 Jake Nudelman 12 Highland Park 19:01.7
222 Andrew Schmucker 11 Wauconda 19:01.8
223 Brett Hoelscher 11 Glenbrook North 19:03.3
224 Binyam Melesse 12 Lake Forest Academy 19:06.9
225 Pete Jackson 11 Woodstock North 19:07.3
226 Ed Moreno 11 Northside College Prep 19:07.5
227 Denzel Howard 11 Leo 19:07.8
228 Jusuf Skelic 10 Northside College Prep 19:08.5
229 Zach Mahoney 12 Lake Forest Academy 19:09.1
230 Cody Berman 12 Evanston Township 19:09.4
231 Simeon Mihov 12 Mather 19:11.5
232 Jonas Hwang 12 Lake Forest Academy 19:12.1
233 Mike Merwin 12 Harlem 19:12.9
234 Kurt Degillo 11 Jones 19:13.6
235 Pat Berry 11 Willowbrook 19:15.9
236 Vishal Piryani 11 Niles West 19:16.2
237 Raul Gonzalez 12 Argo Community 19:17.5
238 Victor Baker 11 Argo Community 19:17.9
239 Josh Webb 11 Wauconda 19:17.9
240 Tim Perian 11 Harlem 19:18.6
241 Rolando Ramirez 10 Steinmetz Academic Centre 19:21.9
242 Kevin Conniff 12 Marist 19:22.9
243 Luis Gaytan 11 Northside College Prep 19:24.6
244 Leo Martinez 11 Marist 19:25.2
245 Nick Luttrell 11 Highland Park 19:26.2
246 Kenny Hebeisen 11 Glenbrook North 19:26.8
247 Doug Moss 11 Glenbrook North 19:26.8
248 Ryan Klamet 11 St Ignatius College Prep 19:28.3
249 Enrique Torruco 11 Highland Park 19:28.8
250 Jake Hoffman 12 Highland Park 19:29.1
251 Alexander Bara 12 Oak Park-River Forest 19:29.3
252 Mike Chmiel 11 Wheeling 19:29.4
253 Unknown Metzler 11 Glenbrook South 19:31.6
254 Michael Hamilton 11 Grayslake Central 19:31.8
255 Kyle Bowen 11 Dundee-Crown 19:32.1
256 Cooper Steffen 10 Zion Benton 19:33.0
257 Bernard Jackson 11 Oak Park-River Forest 19:35.9
258 Abdurahim Haji 10 Mather 19:36.3
259 Stuart Dwyer 12 Woodstock 19:37.2
260 Mark Gelber 11 Highland Park 19:37.8
261 William Clemente 12 Argo Community 19:38.0
262 EJ Kenny 11 Glenbrook North 19:38.2
263 Arturo Rico 11 Hubbard 19:39.8
264 Chris Mojek 11 St Patrick 19:39.8
265 Ramon Curet 11 Taft 19:43.3
266 Christian Gordon 11 Zion Benton 19:43.4
267 Kevin Gutierrez 12 Argo Community 19:44.7
268 Kevin Nellessen 11 Dundee-Crown 19:47.4
269 Jack Doyle 11 St Ignatius College Prep 19:47.9
270 Cody Wong 11 St Ignatius College Prep 19:48.6
272 Sean White 12 Oak Park-River Forest 19:49.7
273 Mikey Radcliffe 11 St Patrick 19:49.9
274 Chris Pakula 11 St Laurence 19:51.7
275 Jaylen Wyatt 12 Manual 19:53.7
276 Eli Perez 11 Leyden 19:54.9
277 John Hoffman 10 St Laurence 19:56.6
278 Steve Zaldua 10 Hubbard 19:57.8
279 Carlos Vargas 12 Argo Community 19:58.5
280 Kenny Ning 12 Glenbrook North 19:58.7
281 Michael Neri 12 Argo Community 19:59.1
282 Kevin Warner 11 Wheeling 20:00.7
283 Mitchel Jacobs 12 Manual 20:03.8
284 Mike Lovelle 11 Wauconda 20:06.5
285 Max Rice 11 St Patrick 20:06.6
286 Colin Williamson 12 Evanston Township 20:07.2
287 Mike Resenson 12 Evanston Township 20:07.2
288 Kevin Ollerer 11 Wheeling 20:10.2
289 Victor Barrera 11 Dundee-Crown 20:11.5
290 Brandon Rosales 12 Marist 20:14.9
291 Jack Birmingham 11 Northridge Prep 20:18.8
292 Enrique Sanchez 10 Round Lake Senior 20:19.7
293 Steve Diliberto 12 Marist 20:19.9
294 Brendan Caffrey 12 St Ignatius College Prep 20:22.8
295 Kyle Manning 9 Mather 20:23.0
296 Josh Ruiz 12 Hubbard 20:23.0
297 Austin Theriault 11 Glenbrook South 20:26.2
298 Justin Welch 12 Argo Community 20:27.0
299 Dan Zozokos 11 Dundee-Crown 20:30.5
300 Joe Wisniewski 11 St Laurence 20:31.9
301 Sean Kincaid 11 Glenbrook North 20:32.0
302 Matthew Cukrowski 11 Hubbard 20:32.6
303 A.j. Fisher 12 Lake Park 20:33.6
304 Dan Maldonado 11 Jones 20:34.1
305 Telly Lucio 11 Hubbard 20:37.1
306 Peter Kane 10 Northridge Prep 20:37.3
307 Patrick Rosenberg 12 Grayslake Central 20:38.4
308 Brian Hanson 11 St. Viator 20:39.9
309 Karn Techapolokul 12 Lake Forest Academy 20:40.2
310 Nick Haynes 11 Glenbrook North 20:41.7
311 Tommy Carroll 11 Glenbrook South 20:42.2
312 Daniel Whorf 11 Jones 20:42.6
313 Connor Casey 11 Grayslake Central 20:43.2
314 Tom Allen 12 St. Viator 20:43.4
315 Brandon Saccone 12 St. Viator 20:46.4
316 Unknown Barnes 11 Glenbrook South 20:47.3
317 Matt DeWane 11 Woodstock 20:50.6
318 Danny Margolis 12 Glenbrook North 20:52.0
319 Fernando Reyes 12 Argo Community 20:52.3
320 Eric Lucari 12 Glenbrook South 20:53.5
321 Genyl Rufino 11 Woodstock North 20:54.2
322 John Fitzgerald 12 St Ignatius College Prep 20:56.4
323 Russ Hofmann 11 Woodstock 20:56.7
324 Dylan Mahoney 12 Niles West 20:57.2
325 Walter Djoura 11 Wheeling 20:57.3
326 Andrew Gaddam 11 Niles West 20:59.4
327 Jeff Marschke 11 Dundee-Crown 21:00.3
328 Max Kittle 11 Dundee-Crown 21:02.0
329 Joey O'Donnell 11 Leyden 21:02.1
330 Dylan Ryan 12 St Ignatius College Prep 21:02.9
331 Scott Suiter 11 Lake Forest Academy 21:07.7
332 Paul Nguyen 10 Mather 21:10.3
333 Kyle Pinowar 11 Zion Benton 21:13.5
334 Andrew Marten 11 Glenbrook North 21:14.4
335 Adam Pines 11 Glenbrook North 21:14.6
336 Ed Escatel 10 Round Lake Senior 21:15.3
337 Marco Matias 12 Leyden 21:15.3
338 Sly Simms 12 Zion Benton 21:17.6
340 Drew Hanigan 11 Notre Dame (Niles) 21:23.1
341 Dan Korpics 12 St Ignatius College Prep 21:23.6
342 Michael Welsh 12 St Ignatius College Prep 21:26.8
343 Samer Abdelmajid 9 Mather 21:28.3
344 David O'Donaghue 12 St Ignatius College Prep 21:28.5
345 Emmanuel Reyes 10 Zion Benton 21:29.8
346 Eric Sanders 10 Manual 21:30.0
347 Mike Shifrin 12 Glenbrook North 21:32.9
348 James Estaver 12 St. Viator 21:32.9
349 Brian Harris 12 Glenbrook North 21:38.1
350 Javier Jimenez 11 Jones 21:42.7
351 Fernando Gomez 11 Round Lake Senior 21:47.9
352 Rico Sauve 12 Zion Benton 21:51.4
353 Nicholas Perera 11 Oak Park-River Forest 21:51.4
354 David Zdunek 11 Northridge Prep 21:53.1
355 Erik Noorts 12 Niles North 21:53.8
356 Nate Pabrai 11 Lake Forest Academy 21:54.5
357 Tyler Nicholson 12 Notre Dame (Niles) 21:59.3
358 Luis Jacinto 11 Hancock 22:03.5
160 Jacinto Luis 11 Hancock 22:03.52
359 James Goumas 12 Prospect 22:04.0
360 Caleb Donian 12 Highland Park 22:08.5
361 John Koehler 12 St. Viator 22:09.0
362 Andrew Nemec 11 Dundee-Crown 22:13.7
363 Christian Traff 12 Harlem 22:15.4
364 Ryan Conoboy 12 Argo Community 22:15.6
365 Allen Hernandez 10 Hubbard 22:16.8
366 Yoav Azaria 12 Glenbrook North 22:17.3
367 Sam Olver 12 Northside College Prep 22:22.4
368 Kendall Manning 10 St Laurence 22:25.3
369 Andrew Czyszczon 12 Northside College Prep 22:26.8
370 Sarang Kumar 11 Lake Forest Academy 22:33.5
371 Fischer Moses 10 Northridge Prep 22:45.4
372 Angelo Simeone 12 Notre Dame (Niles) 22:45.6
373 Rocco Zonta 11 Harlem 22:59.6
374 Daniel Colon 12 Steinmetz Academic Centre 23:00.2
375 Mario Arroyo 12 Hubbard 23:13.7
376 John Jimenez 11 Notre Dame (Niles) 23:27.1
377 Timothy Bresnahan 11 Grayslake Central 23:34.7
378 George Deamont 10 Niles West 23:36.4
379 William Scheurich 12 Niles West 23:36.4
380 Braulio Lagunas 10 Steinmetz Academic Centre 23:53.2
381 Joe Biasiella 12 St. Viator 23:54.1
383 Connor Powell 11 St Ignatius College Prep 24:09.6
385 Matt Zera 11 Glenbrook North 24:16.3
386 Tim Skladzien 12 St. Viator 24:25.6
387 Eduardo Barrios 9 Hubbard 24:39.0
388 Daniel Garcia 11 Hancock 24:43.6
389 Miguel Flores 11 Hubbard 24:49.0
391 Oscar Valenzuela 12 Hubbard 25:27.9
392 Colin Linehan 11 Niles West 25:28.9
393 Angel Pedro 12 Hubbard 25:37.7
394 Anthony Suarez 12 Niles West 25:44.2
395 Danny Taki 12 Glenbrook North 25:46.9
396 Mike Neuman 11 Glenbrook South 25:52.1
397 Mario Moreno 11 Dundee-Crown 25:54.0
398 Craig Olson 11 Zion Benton 26:14.2
399 jonathan jin 11 Lake Forest Academy 26:20.2
400 Edgardo Heredia 12 Argo Community 26:50.1
401 Jacobo Guajardo 11 Lake Forest Academy 27:55.3
402 Anthony Silvestri 12 Lake Forest Academy 28:23.1
403 Alex Maldonado 9 Hubbard 28:35.1
188 Gomez Alex 11 Hancock 29:54.57
404 Alex Gomez 11 Hancock 29:54.6