White Hall (North Greene) Results
Girls | Athlete | Place | Section | Results | |
---|---|---|---|---|---|
100 Meter Dash | |||||
14.64 | h SB | Nila Beatty | 2nd | Finals H1 | Complete Results |
17.14 | h SB | Jaycey Arnold | 9th | Finals H1 | Complete Results |
200 Meter Dash | |||||
34.24 | h SB | Matalie Michaels | 7th | Finals H1 | Complete Results |
35.54 | h | Lynley Rollins | 9th | Finals H1 | Complete Results |
400 Meter Dash | |||||
1:14.14 | h | Nila Beatty | 2nd | Finals H1 | Complete Results |
1:28.64 | h | Aubrey Hall | 6th | Finals H1 | Complete Results |
800 Meter Run | |||||
3:41.08 | Keylee Staszkiewicz | 5th | Finals H1 | Complete Results | |
3:50.57 | Marie McFarlane | 6th | Finals H1 | Complete Results | |
4x200 Meter Relay | |||||
2:39.01 | Relay Team | 4th | Finals H1 | Complete Results | |
4x400 Meter Relay | |||||
5:16.34 | Relay Team | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
Long Jump | |||||
12-4 (3.76m) | Nila Beatty | 2nd | Finals H1 | Complete Results | |
10-10 (3.3m) | Addisyn Snyder | 6th | Finals H1 | Complete Results | |
Discus | |||||
42-9 (13.03m) | Charli Hicks | 4th | Finals H1 | Complete Results | |
Shot Put | |||||
16-3 (4.95m) | SB | Charli Hicks | 7th | Finals H1 | Complete Results |
16-1 (4.9m) | SB | Marie McFarlane | 8th | Finals H1 | Complete Results |
Boys | Athlete | Place | Section | Results | |
100 Meter Dash | |||||
13.24 | h | Ethan Clark | 4th | Finals H1 | Complete Results |
13.94 | h | Kaleb Williams | 7th | Finals H1 | Complete Results |
200 Meter Dash | |||||
29.04 | h | Kaleb Williams | 7th | Finals H1 | Complete Results |
36.54 | h SB | Jacob Dunaway | 9th | Finals H1 | Complete Results |
400 Meter Dash | |||||
1:07.54 | h | Ethan Clark | 1st | Finals H1 | Complete Results |
1:08.74 | h | Adam Moffitt | 3rd | Finals H1 | Complete Results |
800 Meter Run | |||||
2:36.27 | Brody Berry | 2nd | Finals H1 | Complete Results | |
2:37.86 | SB | Logan Tepen | 3rd | Finals H1 | Complete Results |
1600 Meter Run | |||||
5:48.40 | Brody Berry | 2nd | Finals H1 | Complete Results | |
4x100 Meter Relay | |||||
57.04 | h | Relay Team | 5th | Finals H1 | Complete Results |
4x200 Meter Relay | |||||
2:12.31 | Relay Team | 4th | Finals H1 | Complete Results | |
4x400 Meter Relay | |||||
4:59.00 | Relay Team | 2nd | Finals H1 | Complete Results | |
High Jump | |||||
4-4 (1.32m) | SB | Adam Moffitt | 1st | Finals H1 | Complete Results |
Long Jump | |||||
14-6 (4.42m) | Ethan Clark | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
12-9 (3.89m) | Logan Tepen | 9th | Finals H1 | Complete Results | |
Discus | |||||
73-0 (22.25m) | Kaleb Williams | 5th | Finals H1 | Complete Results | |
58-1 (17.7m) | SB | Jacob Dunaway | 7th | Finals H1 | Complete Results |
Shot Put | |||||
24-8 (7.52m) | Ryan Newton | 8th | Finals H1 | Complete Results | |
20-7 (6.27m) | SB | Jacob Dunaway | 10th | Finals H1 | Complete Results |