Park Ridge (Maine South) Results
Girls | Athlete | Place | Section | Results | |
---|---|---|---|---|---|
100 Meter Dash | |||||
13.43 | SB | Avery Mccarthy | 3rd | Finals H1 | Complete Results |
14.55 | SB | Julianna Parisi | 7th | Finals H1 | Complete Results |
14.63 | SB | Mariana Alexanian | 8th | Finals H1 | Complete Results |
200 Meter Dash | |||||
27.88 | Avery Mccarthy | 7th | Finals H1 | Complete Results | |
28.16 | SB | Sarah Rosca | 9th | Finals H1 | Complete Results |
30.68 | Mariana Alexanian | 5th | Finals H1 | Complete Results | |
32.18 | SB | Nicole Debrauwere | 8th | Finals H1 | Complete Results |
400 Meter Dash | |||||
1:07.84 | Caroline Barker | 7th | Finals H1 | Complete Results | |
1:12.78 | Chloe Migon | 10th | Finals H1 | Complete Results | |
1:14.94 | SB | Nicole Debrauwere | 5th | Finals H1 | Complete Results |
1:18.14 | SB | Mia Olson | 8th | Finals H1 | Complete Results |
800 Meter Run | |||||
2:46.69 | Kaitlyn Suarez | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
2:53.39 | Courtney Lee | 6th | Finals H1 | Complete Results | |
2:56.84 | SB | Niki Iatrides | 3rd | Finals H1 | Complete Results |
1600 Meter Run | |||||
5:56.98 | Carley Bomrad | 5th | Finals H1 | Complete Results | |
5:58.27 | Klaudia Wachnik | 6th | Finals H1 | Complete Results | |
6:13.80 | SB | Shannon Winkler | 1st | Finals H1 | Complete Results |
6:37.05 | SB | Madison Purtell | 6th | Finals H1 | Complete Results |
3200 Meter Run | |||||
12:29.92 | Tara Murphy | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
13:19.74 | Danielle Ammentorp | 9th | Finals H1 | Complete Results | |
13:29.51 | Julianna Sunken | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
13:57.84 | Milina Miuilli | 5th | Finals H1 | Complete Results | |
100 Meter Hurdles | |||||
16.16 | Natalia Kurowska | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
18.36 | SB | Elizabeth Ahne | 6th | Finals H1 | Complete Results |
19.59 | Julia Jakubik | 5th | Finals H1 | Complete Results | |
20.53 | Angelica Hryb | 8th | Finals H1 | Complete Results | |
300 Meter Hurdles | |||||
56.23 | Elizabeth Ahne | 4th | Finals H1 | Complete Results | |
58.84 | Angelica Hryb | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
1:00.83 | SB | Julia Iwanski | 9th | Finals H1 | Complete Results |
1:04.61 | Julia Jakubik | 7th | Finals H1 | Complete Results | |
4x100 Meter Relay | |||||
51.68 | Relay Team | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
55.31 | Relay Team | 2nd | Finals H1 | Complete Results | |
4x200 Meter Relay | |||||
1:51.79 | Relay Team | 2nd | Finals H1 | Complete Results | |
1:59.85 | Relay Team | 2nd | Finals H1 | Complete Results | |
4x400 Meter Relay | |||||
4:43.89 | Relay Team | 5th | Finals H1 | Complete Results | |
4:57.59 | Relay Team | 2nd | Finals H1 | Complete Results | |
4x800 Meter Relay | |||||
10:44.57 | Relay Team | 2nd | Finals H1 | Complete Results | |
11:19.03 | Relay Team | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
High Jump | |||||
5-2 (1.57m) | Keelin Kelly | 2nd | Finals H1 | Complete Results | |
4-8 (1.42m) | SB | Yuliya Ilnitzkaya | 4th | Finals H1 | Complete Results |
4-4 (1.32m) | Katie Ottesen | 5th | Finals H1 | Complete Results | |
4-4 (1.32m) | Lydia Keller | 6th | Finals H1 | Complete Results | |
Long Jump | |||||
15-7.25 (4.76m) | Sarah Rosca | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
14-5.5 (4.41m) | SB | Gabriela Betea | 5th | Finals H1 | Complete Results |
13-2.5 (4.03m) | Mariana Alexanian | 5th | Finals H1 | Complete Results | |
12-3.75 (3.75m) | Ava Chiovatero | 6th | Finals H1 | Complete Results | |
Triple Jump | |||||
30-9.25 (9.38m) | Yuliya Ilnitzkaya | 4th | Finals H1 | Complete Results | |
30-5.75 (9.29m) | Anna Szurzynski | 6th | Finals H1 | Complete Results | |
26-3 (8m) | Natalia Solak | 4th | Finals H1 | Complete Results | |
Pole Vault | |||||
9-6 (2.9m) | Natalia Kurowska | 2nd | Finals H1 | Complete Results | |
8-6 (2.59m) | Gabriela Betea | 4th | Finals H1 | Complete Results | |
8-0 (2.44m) | SB | Natalia Stepien | 1st | Finals H1 | Complete Results |