Skokie (Niles North) Results
Boys | Athlete | Place | Section | Results | |
---|---|---|---|---|---|
50 Meter Dash | |||||
6.46 | SB | Jordan Jackson | 2nd | Finals H1 | Complete Results |
7.21 | SB | Braden Kiryakoz | 7th | Finals H1 | Complete Results |
7.58 | SB | Max Lau | 4th | Finals H1 | Complete Results |
200 Meter Dash | |||||
27.17 | Braden Kiryakoz | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
28.31 | SB | Jose Edwar Suguitan | 3rd | Finals H1 | Complete Results |
1600 Meter Run | |||||
4:41.69 | Conor Perreault | 2nd | Finals H1 | Complete Results | |
5:33.46 | Nahiyan Chowdhury | 7th | Finals H1 | Complete Results | |
5:41.51 | SB | Daniel Castro | 8th | Finals H1 | Complete Results |
55 Meter Hurdles | |||||
7.92 | SB | Tobe Alewi | 3rd | Finals H2 | Complete Results |
7.95 | SB | Donovan Murray | 1st | Finals H1 | Complete Results |
9.75 | Rajiv Yadav | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
10.23 | SB | Michael Mikolajczyk | 2nd | Finals H1 | Complete Results |
11.75 | Joseph Jiang | 2nd | Finals H1 | Complete Results | |
4x160 Meter Relay | |||||
1:19.25 | SB | Relay Team | 1st | Finals H1 | Complete Results |
4x400 Meter Relay | |||||
3:48.17 | Relay Team | 2nd | Finals H2 | Complete Results | |
4x800 Meter Relay | |||||
9:11.79 | Relay Team | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
Distance Medley Relay | |||||
11:18.23 | SB | Relay Team | 1st | Finals H1 | Complete Results |
Long Jump | |||||
14-5 (4.39m) | SB | Luke Garringan | 12th | Finals H1 | Complete Results |
14-1.25 (4.3m) | SB | Shervin Sanjeew | 13th | Finals H1 | Complete Results |
12-7.5 (3.85m) | SB | Braden Kiryakoz | 14th | Finals H1 | Complete Results |
10-5 (3.17m) | SB | Renzo Garilao | 15th | Finals H1 | Complete Results |
Triple Jump | |||||
33-2 (10.11m) | SB | Rajiv Yadav | 5th | Finals H1 | Complete Results |
Pole Vault | |||||
9-0 (2.74m) | Jason Pham | 5th | Finals H1 | Complete Results | |
7-2 (2.18m) | SB | Abdul Nabeel | 4th | Finals H1 | Complete Results |
Shot Put | |||||
48-0 (14.63m) | SB | Michael Pimentel | 1st | Finals H1 | Complete Results |
38-3 (11.66m) | SB | Ben Kessenich | 3rd | Finals H1 | Complete Results |
37-9 (11.51m) | River Kung | 9th | Finals H1 | Complete Results | |
28-7 (8.71m) | Amar Kulic | 12th | Finals H1 | Complete Results |