boys 3 mile run
pl tmpl school name gr time
1 Thornridge Jazare Jones SO 0:16:43.4
2 1 Palatine Henry Lechowicz FR 0:16:45.1
3 2 Palatine Evan Eckels FR 0:16:46.6
4 3 Palatine Curt Kontney SO 0:16:49.3
5 4 Palatine Ethan Brown SO 0:17:15.7
6 5 Andrew Tommy Doyle SO 0:17:33.8
7 Rich East Eric Allen FR 0:17:34.1
8 Thornridge Johnny Dickson SO 0:17:34.9
9 Thornwood Shane Crozier SO 0:17:36.5
10 6 Andrew Nick Bobber SO 0:17:40.0
11 7 Solorio Academy Unknown Athlete 0:18:06.7
12 Marist Giovanni Cisneros FR 0:18:10.3
13 8 Hillcrest Jesus Nieto SO 0:18:14.0
14 9 Oak Lawn Sergio Serna SO 0:18:15.3
15 10 Palatine Sam Gordon SO 0:18:16.3
16 11 Andrew Matt Ryan SO 0:18:19.0
17 12 Palatine James Kieliszewski SO 0:18:20.7
18 13 St. Rita Oscar Martinez SO 0:18:23.2
19 Marist Paul Lesley SO 0:18:27.4
20 14 Tinley Park Hunter Vail SO 0:18:27.6
21 15 St. Rita Frank Doyle FR 0:18:28.3
22 16 Palatine Art Oshinson FR 0:18:29.4
23 17 Oak Lawn Chris Aherne SO 0:18:29.8
24 18 Andrew Brian Weber FR 0:18:35.5
25 19 Andrew Tim Krafcisin FR 0:18:42.3
26 20 Tinley Park Nathan Johnson SO 0:18:46.7
27 21 Thornton Fractional South Trevor Greenwood FR 0:19:02.7
28 22 Solorio Academy Jesus Rivera SO 0:19:06.2
29 Marist Brendan Shanahan FR 0:19:28.4
30 23 Solorio Academy Sebastian Gudino FR 0:19:37.6
31 24 Homewood-Flossmoor Joseph Henry SO 0:19:40.8
32 25 Lemont Luke DeBiase FR 0:19:41.1
33 26 Lemont AJ Fidanzo FR 0:19:42.2
34 27 Solorio Academy Jose Lopez FR 0:19:46.0
35 28 Tinley Park Michael Laib FR 0:19:56.6
36 29 Lemont Adam Fugiel FR 0:20:00.3
37 30 Homewood-Flossmoor Kenneth Rollerson SO 0:20:04.3
38 31 Andrew Kyle Roberts FR 0:20:05.3
39 Thornton Township Juan Gonzalez FR 0:20:07.5
40 32 Hillcrest Nathaniel Are SO 0:20:12.9
41 Kenwood BrandonBrandon Brown SO 0:20:13.7
42 33 Solorio Academy Moises Reyes FR 0:20:14.4
43 34 Thornton Fractional South Bobby Bonifazi SO 0:20:17.6
44 35 Hillcrest Dylan Jernigan SO 0:20:24.1
45 36 Oak Lawn Alec Suarez FR 0:20:24.6
46 37 Solorio Academy Isaiah Flores SO 0:20:29.9
47 Rich South Antiwan Greene SO 0:20:31.4
48 38 Andrew James Molenar SO 0:20:32.4
49 39 Mount Carmel Vincent Gallapo FR 0:20:38.7
50 40 Tinley Park John Kennedy FR 0:20:39.2
51 41 Tinley Park Andy Heim FR 0:20:40.1
52 42 Solorio Academy Fredy Macedo FR 0:20:42.8
53 Rich South Meikel Weatherspoon SO 0:20:45.0
54 Rich East Andre Strong SO 0:20:52.3
55 Marist Dennis Carroll FR 0:20:57.9
56 43 Mount Carmel Luke Ehrenstrom FR 0:20:59.5
57 44 Tinley Park Lucas D'Antonio FR 0:20:59.8
58 Rich East Marshon Baines FR 0:21:05.3
59 Bloom Township Simon Salono-Perez SO 0:21:11.5
60 45 Hillcrest Kendall Corbett SO 0:21:11.9
61 46 Thornton Fractional South Jaylin Joshua SO 0:21:13.4
62 47 Homewood-Flossmoor Andrew Harris FR 0:21:14.1
63 48 Tinley Park Zach Dutkiewicz SO 0:21:15.3
64 49 Lemont Owen Ganzer FR 0:21:26.9
65 50 Hillcrest Jawaun Williams SO 0:21:36.3
66 51 Thornton Fractional South Razik Hickland SO 0:21:37.1
67 52 Oak Lawn Rob Freeman SO 0:21:43.0
68 53 Lemont Sachan Shah FR 0:21:54.9
69 Bloom Township Marcus Coleman FR 0:22:02.1
70 54 St. Rita Frankie Fidler FR 0:22:02.9
71 55 Homewood-Flossmoor Devin Winston FR 0:22:03.2
72 Rich South Alvin McCranie FR 0:22:10.0
73 Kenwood Max Mayer FR 0:22:12.2
74 56 Thornton Fractional South Elliott Kooi FR 0:22:17.0
75 Bloom Township Marc Middleton FR 0:22:34.4
76 57 St. Rita John Paul Hernandez FR 0:22:41.0
77 58 Lemont Guy Calgagno SO 0:22:43.2
78 59 Homewood-Flossmoor Ben Nevroske FR 0:22:45.5
79 Thornwood Jaylin Dailey SO 0:23:24.7
80 Thornwood James Dunlap FR 0:23:36.2
81 60 Mount Carmel Jacob Correa SO 0:23:40.2
82 61 Hillcrest Victor Horta SO 0:24:11.9
83 62 Mount Carmel Tim McNamara SO 0:24:41.8
84 Lincoln-Way West Brandon Power FR 0:24:42.5
85 63 Oak Lawn Anakin Schroeder SO 0:25:21.7
86 Rich East Michael Sterling SR 0:25:24.6
87 64 Mount Carmel Gabe Lodato FR 0:25:59.7
88 Marian Catholic Benjamin Anderson FR 0:30:27.6
89 65 St. Rita John Binion SO 0:31:01.1