Magis Miles

Chicago, IL

Complete Results

Elite Boys 1500 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Martin Martinez               u                          3:47.21        
  2  Sean Torpy                    u                          3:47.51        
  3  Joe Coffey                    u                          3:47.73        
  4  Jack Anstey                   u                          3:47.92        
  5  Taylor FloydMews              u                          3:48.08        
  6  Alejandro Garcia              u                          3:53.03        
  7  Stephen Biebelhausen          u                          3:54.59        
  8  Cole Hester                   u                          3:55.31        
  9  Connor Claflin                u                          3:56.29        
 10  Dylan Jacobs              12 Sandburg                    3:56.66        
 11  Dan Kremske                   u                          3:58.62        
 12  Scott Seymour                 u                          3:59.48        
 13  Noah Healy                    u                          4:01.16        
 13  Soren Knudsen                 u                          4:01.16        
 15  Alec Weinhold                 u                          4:01.83        
 16  Luke Brahm                    u                          4:06.11        


HS Elite Boys 1500 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Thomas Shilgalis          11 Naperville (Central)        3:57.19        
  2  Danny Kilrea              12 Lyons Township              3:57.51        
  3  Zach Kinne                11 Neuqua Valley               3:58.02        
  4  Alex Tam                  12 Libertyville                3:59.63        
  5  Zach Albrecht             11 Algonquin (Jacobs)          4:00.08        
  6  Danny Winek               12 Neuqua Valley               4:01.32        
  7  Sam Rivera                11 Whitney Young               4:02.18        
  8  Miles Christensen         12 Downers Grove (North)       4:02.77        
  9  Ryan Birkmeier            12 Downers Grove (North)       4:02.83        
 10  Jack McNabola             12 Chicago (Francis W. Parke   4:03.30        
 11  Charles Harders           12 Lyons Township              4:04.21        
 12  Tommy Brady               11 Maine South                 4:05.06        
 13  Jadon Conroy              11 Huntley                     4:05.13        
 14  Tyler Bombacino           12 Neuqua Valley               4:05.39        
 15  Rory Cavan                11 Glenbard West               4:05.57        
 16  Riley Wells               11 Rockford Christian          4:06.24        
 17  Sean Maison               11 Wheaton Warrenville South   4:06.60        
 18  Jack Roberts              11 Downers Grove (North)       4:06.83        
 19  Matthew Richtman          12 Kaneland                    4:07.23        
 20  Ryan Kennedy              12 Neuqua Valley               4:07.24        
 21  Dakota Getty              12 Neuqua Valley               4:07.85        
 22  Andrew Englert            11 Lincoln-Way Central         4:08.39        
 23  Matt Vietzen              12 Oak Park-River Forest       4:08.41        
 24  Nick Chudzik              12 Downers Grove (North)       4:08.47        
 25  Sean O'Connell            12 Hinsdale (Central)          4:08.70        
 26  Sean MacGregor            12 Elmhurst (York)             4:08.97        
 27  Michael Trost             12 Frankfort (Lincoln-Way Ea   4:09.32        
 28  Nicolas Calderon          11 Sandburg                    4:09.74        
 29  Nick Oakley               12 Charleston                  4:10.02        
 30  McLean Griffin            11 Naperville (North)          4:10.06        
 31  Jacob Kluckhohn           10 Wheaton Warrenville South   4:10.16        
 32  Michael Parduhn           11 Mundelein                   4:10.19        
 33  Valdis Slokenbergs        10 Geneva                      4:10.53        
 34  Joshua English            12 Eisenhower                  4:11.18        
 35  Aidan Donohue             10 DeKalb                      4:11.22        
 36  Austin Ohm                12 Lansing (Illiana Christia   4:12.03        
 37  Stephen Moody             11 Glenbard West               4:12.58        
 38  Daniel Occhipinti         10 Kaneland                    4:13.09        
 39  Stephen Pipilas           12 Downers Grove (South)       4:13.61        
 40  Michael Ronzone           12 Marmion Academy             4:15.11        
 41  Akhil Ghosh               12 Downers Grove (South)       4:22.61        
 42  Riley Marks               11 DeKalb                      4:27.47        


Open Boys 1500 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Brett Haffner             12 Hinsdale South              4:04.01        
  2  Alexander Johnson         12 Neuqua Valley               4:11.53        
  3  Chris Keeley              11 Neuqua Valley               4:11.66        
  4  Owen Savoy                12 Oak Park-River Forest       4:12.26        
  5  Daniel Klysh              10 Elmhurst (York)             4:12.37        
  6  Christopher Collet        11 Seneca                      4:13.40        
  7  Richie Jacobo             10 Palatine                    4:13.44        
  8  Jeff Hojnacki                u                           4:13.80        
  9  William Hauenstein        10 Wheaton Warrenville South   4:14.20        
 10  Tanner Dodd                  Riverton                    4:14.30        
 11  Koby Brackemeyer          10 Morrison                    4:14.59        
 12  Will McComis              11 Munster                     4:15.02        
 13  Connor Riss               11 Grayslake (North)           4:15.36        
 14  Jake Coffman                 u                           4:15.87        
 15  Will O'Brien              11 Glenbard West               4:16.14        
 16  Matthew Blanco            12 Oswego (East)               4:16.17        
 17  Jerry Jorgenson           11 Treynor                     4:16.29        
 18  Lionel Montenegro            u                           4:16.83        
 19  Ryan DeSantis             10 Chicago (Jones)             4:16.86        
 20  Ryan Kredell              11 Geneva                      4:16.91        
 21  Wes Beitler               10 Aurora (Waubonsie Valley)   4:17.33        
 22  Riley McIntyre            12 Plainfield (Central)        4:17.79        
 23  Jack Zettl                12 Burlington (Central)        4:18.08        
 24  Andrew Pilat              12 McHenry                     4:18.43        
 25  Jacob Flynn               10 Chicago (St. Ignatius Col   4:19.15        
 26  A.J. Fundator             11 Chicago (Jones)             4:19.38        
 27  Charlie Forbes            11 Winnetka (New Trier)        4:19.41        
 28  Reid Basting                 u                           4:20.91        
 29  Eddie Slack               11 Sandburg                    4:21.67        
 30  Anthony Zangler           10 Marmion Academy             4:25.65        
 31  Charles Murphy            11 St. Charles (East)          4:26.05        
 32  Anthony Iozzo             12 Frankfort (Lincoln-Way Ea   4:29.68        


Freshman Boys 1500 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Stephen Thomas             9 Rockford Christian          4:20.29        
  2  Ben Calusinski             9 Geneva                      4:21.65        
  3  Spencer Dzyacky            9 Loyola Academy              4:22.95        
  4  Brooks Harlan              9 Centralia                   4:27.15        
  5  Elian Salgado              9 Mundelein                   4:28.52        
  6  Wood Prince Harry          8 Latin School of Chicago     4:31.08        
  7  Andy Niser                 9 Chicago (Jones)             4:32.03        
  8  Michael Sommese            9 Chicago (Jones)             4:32.18        
  9  Tommy Paltzer              9 Naperville (North)          4:32.76        
 10  Sam Gibson                 8 Latin School of Chicago     4:34.42        
 11  Sawyer Madell              9 Lyons Township              4:34.93        
 12  Matthew Lifka              9 Wheaton Warrenville South   4:36.06        
 13  Carson Rewiski             9 Wheaton Warrenville South   4:36.44        
 14  Liam Linnen                9 Chicago (St. Ignatius Col   4:37.11        
 15  Hayden Podlin              9 Lansing (Illiana Christia   4:40.05        
 16  Henry Coleman              9 Chicago (Latin)             4:42.29        
 17  Joseph Schultz               u                           4:42.67        
 18  Peter Bernhardt            9 Chicago (Latin)             4:43.01        
 19  Ari Arzumanian             9 Munster                     4:49.68        


Middle School Boys 1500 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Seth Kunio                    una                           4:25.95        
  2  Micah Wilson                  una                           4:29.34        
  3  Nicholas Falk                 una                           4:30.72        
  4  Jack Rhyner                   una                           4:37.78        
  5  William Archer                una                           4:37.81        
  6  Patrick McClanahan            una                           4:42.99        
  7  Andrew Jordan                 una                           4:43.77        
  8  Ryan Hardiman                 una                           4:46.59        
  9  Patrick Jamieson              una                           4:48.83        
 10  Akili Parekh                  una                           4:52.56        
 11  Owen Augustine                una                           4:54.32        
 12  Mikey Domke                   una                           4:57.96        
 13  Grayden Rill                  una                           4:58.38        
 14  Declan Ochoa                  una                           5:00.98        
 15  Riley Beasley                 una                           5:01.57        
 16  Ben Gordon                    una                           5:02.07        
 17  Alexander Kermath             una                           5:03.11        
 18  Evan Nosek                    una                           5:04.84        
 19  Ryan Fryer                    una                           5:08.08        
 20  Tyler Perry                   una                           5:08.85        
 21  Thomas O'Sullivan             una                           5:09.36        


Coaches Boys 1500 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Jeremy Ruston                                            4:30.50        
  2  Zach Boehmke                                             4:35.48        
  3  Steven Bugarin                                           4:36.24        
  4  Roger Pinon                                              4:36.53        
  5  Ronald Hedman                                            4:36.58        
  6  Matt Zaluckyj                                            4:38.76        
  7  Mark O'Neal                                              4:39.20        
  8  Joseph Lerner                                            4:43.01        
  9  James Kluckhohn                                          4:55.28        
 10  John Sipple                                              4:55.42        
 11  Alex Clark                                               4:56.70        
 12  Mike Moreau                                              5:21.60        
 13  Ethan Roeder                                             5:21.96        
 14  Columba Montes                                           5:23.68        
 --  Chris Koutavas                                               DNF        


Elite Boys 1600 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Martin Martinez               u                           4:02.43        
  2  Taylor FloydMews              u                           4:02.45        
  3  Joe Coffey                    u                           4:03.00        
  4  Sean Torpy                    u                           4:03.39        
  5  Jack Anstey                   u                           4:03.43        
  6  Alejandro Garcia              u                           4:08.56        
  7  Stephen Biebelhausen          u                           4:11.07        
  8  Cole Hester                   u                           4:11.86        
  9  Dylan Jacobs              12 Sandburg                     4:13.06        
 10  Connor Claflin                u                           4:13.23        
 11  Dan Kremske                   u                           4:14.86        
 12  Soren Knudsen                 u                           4:16.83        
 13  Scott Seymour                 u                           4:16.92        
 14  Alec Weinhold                 u                           4:17.46        
 15  Noah Healy                    u                           4:17.95        
 16  Luke Brahm                    u                           4:25.18        


HS Elite Boys 1600 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Danny Kilrea              12 Lyons Township              4:12.06        
  2  Thomas Shilgalis          11 Naperville (Central)        4:12.85        
  3  Zach Albrecht             11 Algonquin (Jacobs)          4:14.02        
  4  Zach Kinne                11 Neuqua Valley               4:14.52        
  5  Alex Tam                  12 Libertyville                4:15.09        
  6  Danny Winek               12 Neuqua Valley               4:16.70        
  7  Miles Christensen         12 Downers Grove (North)       4:17.32        
  8  Sam Rivera                11 Whitney Young               4:17.62        
  9  Ryan Birkmeier            12 Downers Grove (North)       4:18.45        
 10  Jack McNabola             12 Chicago (Francis W. Parke   4:19.45        
 11  Tommy Brady               11 Maine South                 4:20.41        
 12  Jadon Conroy              11 Huntley                     4:20.52        
 13  Jack Roberts              11 Downers Grove (North)       4:21.37        
 14  Riley Wells               11 Rockford Christian          4:21.87        
 15  Charles Harders           12 Lyons Township              4:22.43        
 16  Sean Maison               11 Wheaton Warrenville South   4:22.75        
 17  Sean O'Connell            12 Hinsdale (Central)          4:22.79        
 18  Matthew Richtman          12 Kaneland                    4:23.16        
 19  Ryan Kennedy              12 Neuqua Valley               4:24.10        
 20  Nick Oakley               12 Charleston                  4:24.22        
 21  Dakota Getty              12 Neuqua Valley               4:24.27        
 22  Tyler Bombacino           12 Neuqua Valley               4:24.38        
 23  Michael Parduhn           11 Mundelein                   4:24.50        
 24  Nick Chudzik              12 Downers Grove (North)       4:24.59        
 25  Sean MacGregor            12 Elmhurst (York)             4:24.63        
 26  Matt Vietzen              12 Oak Park-River Forest       4:24.93        
 27  Nicolas Calderon          11 Sandburg                    4:25.19        
 28  McLean Griffin            11 Naperville (North)          4:25.32        
 29  Rory Cavan                11 Glenbard West               4:25.38        
 30  Andrew Englert            11 Lincoln-Way Central         4:25.67        
 31  Michael Trost             12 Frankfort (Lincoln-Way Ea   4:25.80        
 32  Jacob Kluckhohn           10 Wheaton Warrenville South   4:25.90        
 33  Valdis Slokenbergs        10 Geneva                      4:26.34        
 34  Aidan Donohue             10 DeKalb                      4:27.04        
 35  Austin Ohm                12 Lansing (Illiana Christia   4:28.02        
 36  Joshua English            12 Eisenhower                  4:28.72        
 37  Stephen Moody             11 Glenbard West               4:30.42        
 38  Akhil Ghosh               12 Downers Grove (South)       4:31.20        
 39  Daniel Occhipinti         10 Kaneland                    4:32.19        
 40  Michael Ronzone           12 Marmion Academy             4:34.39        
 41  Stephen Pipilas           12 Downers Grove (South)       4:39.44        
 42  Riley Marks               11 DeKalb                      4:46.76        


Open Boys 1600 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Brett Haffner             12 Hinsdale South              4:20.58        
  2  Christopher Collet        11 Seneca                      4:27.28        
  3  Owen Savoy                12 Oak Park-River Forest       4:27.61        
  4  Chris Keeley              11 Neuqua Valley               4:27.75        
  5  Daniel Klysh              10 Elmhurst (York)             4:28.27        
  6  Mark Morgan               12 Elmhurst (York)             4:28.50        
  7  Alexander Johnson         12 Neuqua Valley               4:29.12        
  8  Richie Jacobo             10 Palatine                    4:29.13        
  9  Jeff Hojnacki                u                           4:30.04        
 10  William Hauenstein        10 Wheaton Warrenville South   4:30.54        
 11  Ian Repking               11 Glenbard West               4:31.19        
 12  Will McComis              11 Munster                     4:31.44        
 13  Koby Brackemeyer          10 Morrison                    4:31.69        
 14  Jake Coffman                 u                           4:31.78        
 15  Tanner Dodd                  Riverton                    4:31.96        
 16  Connor Devlin             11 Sandburg                    4:32.06        
 17  Will O'Brien              11 Glenbard West               4:32.06        
 18  Dillon Blake              10 Mundelein                   4:32.13        
 19  Matthew Blanco            12 Oswego (East)               4:32.23        
 20  Connor Riss               11 Grayslake (North)           4:32.68        
 21  Wes Beitler               10 Aurora (Waubonsie Valley)   4:32.73        
 22  Lionel Montenegro            u                           4:32.78        
 23  Ryan DeSantis             10 Chicago (Jones)             4:33.36        
 24  Robbie Sieczkowski        12 Sandburg                    4:33.88        
 25  Andrew Pilat              12 McHenry                     4:33.92        
 26  Ryan Kredell              11 Geneva                      4:34.06        
 27  Jerry Jorgenson           11 Treynor                     4:34.29        
 28  Jack Zettl                12 Burlington (Central)        4:34.64        
 29  Charlie Forbes            11 Winnetka (New Trier)        4:34.96        
 30  Ford Baker                11 Winnetka (New Trier)        4:35.07        
 31  Riley McIntyre            12 Plainfield (Central)        4:35.45        
 32  Ben Akason                10 Winnetka (New Trier)        4:35.47        
 33  Jacob Flynn               10 Chicago (St. Ignatius Col   4:35.91        
 34  Joey Galindo              11 Winnetka (New Trier)        4:36.03        
 35  Jacob Waymire             12 Dallas Center-Grimes Com    4:36.80        
 36  A.J. Fundator             11 Chicago (Jones)             4:36.88        
 37  Eddie Slack               11 Sandburg                    4:37.12        
 38  Dan Regalado                 u                           4:37.82        
 39  Sam Rodriguez             10 Sandburg                    4:37.84        
 40  Art Oshinson              12 Palatine                    4:38.05        
 41  William Kelly                u                           4:39.46        
 42  Jared Peaslee             10 Wheaton Warrenville South   4:39.47        
 43  Joel Ramos                12 Aurora (West Aurora)        4:40.84        
 44  Matt Jung                 12 Frankfort (Lincoln-Way Ea   4:40.84        
 45  Reid Basting                 u                           4:40.89        
 46  Anthony Maida             10 Chicago (Jones)             4:41.40        
 47  Brady Hunt                   u                           4:41.46        
 48  Juan Castro               10 DeKalb                      4:41.74        
 49  Keegan Bennett            11 Marmion Academy             4:42.21        
 50  Joe Ahlgrim               11 Palatine                    4:42.62        
 51  Peyton Heiser                u                           4:42.73        
 52  Justin Splitt             10 Fox Lake (Grant)            4:43.61        
 53  Anthony Zangler           10 Marmion Academy             4:43.99        
 54  Jacob Wielgos             11 Kaneland                    4:44.04        
 55  Baito Sarkiss             10 Chicago (Jones)             4:44.14        
 56  Reegan McCue              11 Aurora (West Aurora)        4:45.21        
 57  AJ Pulido                    Frankfort (Lincoln-Way Ea   4:45.56        
 58  Jacob Trapp               11 DeKalb                      4:45.58        
 59  Charles Murphy            11 St. Charles (East)          4:45.87        
 60  Alan Wandke               10 Naperville (Central)        4:46.21        
 61  Justice Carter            12 Urbana                      4:46.49        
 62  Jacob Frederick           11 Naperville (Central)        4:46.68        
 63  Andrew Matuszewski        12 Bartlett                    4:46.77        
 64  Brandt Batteau            10 Grayslake (North)           4:48.23        
 65  Eric Jang                 10 DeKalb                      4:48.32        
 66  Anthony Iozzo             12 Frankfort (Lincoln-Way Ea   4:49.95        
 67  Ethan Seng                10 Wheaton Warrenville South   4:49.98        
 68  John Rittereiser          11 Chicago (St. Ignatius Col   4:50.50        
 69  Jarod Gollwitzer          11 Aurora (West Aurora)        4:51.56        
 70  Chris Brady               10 Fenwick                     4:51.73        
 71  Anand Parekh                 u                           4:52.51        
 72  Aidan Lodwig              11 Kaneland                    4:52.71        
 73  Erik Janc                 11 Fenwick                     4:53.53        
 74  Josh Ruston                  u                           4:54.23        
 75  Nick Dorai                11 Munster                     4:54.40        
 76  Josh Shancer                 u                           4:54.48        
 77  Lucas Manuel                 u                           4:54.51        
 78  Thomas Novy               11 Chicago (St. Ignatius Col   4:55.04        
 79  Will Stephan              11 Munster                     4:55.24        
 80  Jeremiah Wilson           11 St. Charles (East)          4:55.54        
 81  Eric Hofman                  u                           4:56.26        
 82  Ryan Marshall                u                           4:57.31        
 83  Luke Sauerland               u                           4:57.37        
 84  Quinn Kennedy             10 Neuqua Valley               4:57.70        
 85  Chris Wolf                   u                           4:57.80        
 86  Jeremie Bokata            10 Urbana                      4:58.37        
 87  Henry Nosek               12 Kaneland                    4:59.10        
 88  Tom Arndt                 11 Frankfort (Lincoln-Way Ea   4:59.40        
 89  Jacob Henry               10 Plainfield (North)          4:59.51        
 90  Connor Brennan            12 Grayslake (North)           5:00.52        
 91  Jesse Owdom                  u                           5:02.03        
 92  Ben Walter                11 Sandburg                    5:02.24        
 93  Brendan Wengler           12 Plainfield (South)          5:03.07        
 94  Brendan Diamond           10 Lockport (Twp.)             5:05.59        
 95  Ethan Walker              10 Kaneland                    5:05.80        
 96  Aaron Lodwig               9 Kaneland                    5:06.23        
 97  Michael Moran             10 Benet Academy               5:06.45        
 98  Alex Kagay                10 Grayslake (North)           5:06.47        
 99  Seth Nosek                10 Kaneland                    5:06.87        
100  Andrew Nunez                 u                           5:06.90        
101  Patrick Spisak            10 Naperville (Central)        5:09.81        
102  Caeden Taylor                u                           5:11.32        
103  Jordaan Boxer             11 Grayslake (North)           5:11.73        
104  Jack Patton               10 Plainfield (North)          5:12.69        
105  Sean Kramer               11 Marmion Academy             5:13.41        
106  Matthew Dale               9 Wheaton Warrenville South   5:13.43        
107  Daniel Gallagher             u                           5:15.44        
108  Michael Marino            10 Glenbrook North             5:16.37        
109  Jake Rutkowski            10 Plainfield (North)          5:17.07        
110  Christian Surtz              u                           5:17.82        
111  Neil Browne                  u                           5:18.20        
112  Philip Devine                u                           5:20.01        
113  Matthew Thomas               u                           5:20.15        
114  Devin Landers                u                            5:20.92        
115  Alexis Pantoja               u                            5:21.50        
116  Richard Hamilton             u                            5:21.98        
117  Juan Olivencia               u                            5:23.42        
118  Daniel Sherman               u                            5:25.23        
119  Alex Gegax                   u                            5:32.29        
120  Thomas Johnson               u                            5:33.47        
121  Benjamin Bluemond            u                            5:33.60        
122  Tim Conheady                 u                            5:34.75        
123  Charlie Lay                9 Grayslake (North)           5:36.11        
124  Ethan Buck                   u                            5:37.08        
125  Connor Fitzpatrick           u                            5:38.08        
126  Xochilt Lopez                u                            5:38.48        
127  Dave Macknick                u                            5:40.84        
128  Carlin Kyhl                  u                            5:43.43        
129  Scott Patton                 u                            5:45.05        
130  Kelly Bennett                u                            5:50.52        
131  Luigi Demaio                 u                            5:57.83        
132  Mary Buck                    u                            5:58.18        
133  Annika Swan                  u                            5:59.19        
134  Jed Wilson                   u                            5:59.52        
135  Gael Santiaguillo            u                            5:59.60        
136  Mario Castrejon              u                            6:01.66        
137  Megan Baganz                 u                            6:02.56        
138  Miles Daly                   u                            6:07.11        
139  Lizeth Montes                u                            6:07.65        
140  Jim Harding                  u                            6:16.39        
141  Leo Fontane                  u                            6:18.14        
142  Raul Gonzalez                u                            6:25.33        
143  Paul Buck                    u                            6:26.46        
144  Jackson Menendez             u                            6:26.57        
145  Nathan Gehrmann              u                            6:27.62        
146  Mei Lynn Rill                u                           6:28.44        
147  Jimmy Darrow                 u                            6:33.21        
148  Connor Baganz                u                            6:46.79        
149  Amy Urbano                   u                            6:47.13        
150  Charlie Majewski             u                           6:49.05        
151  Alrik Swan                   u                            6:52.48        
152  Alexander Carbajal           u                            6:53.12        
153  Sophia Galiano-Sanch         u                            7:05.54        
154  Ana Salgado                  u                            7:05.75        
155  Owen Tinley                  u                            7:12.08        
156  Guadalupe Veronica L         u                            7:18.53        
157  Julian Centeno               u                            7:37.72        
158  Alejandra Hernandez          u                            7:57.05        
159  Sam Gehrmann                 u                            8:05.22        
160  Brian Florian                u                            8:24.28        
161  Solen Hernandez              u                            9:16.76        
162  Kenric Williams              u                            9:58.77        
163  Doug Pearson                 u                           12:22.80        
164  Talan Pearson                u                           12:23.49        


Freshman Boys 1600 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Stephen Thomas             9 Rockford Christian          4:36.01        
  2  Ben Calusinski             9 Geneva                      4:38.44        
  3  Spencer Dzyacky            9 Loyola Academy              4:39.23        
  4  Brooks Harlan              9 Centralia                   4:45.78        
  5  Elian Salgado              9 Mundelein                   4:46.10        
  6  Michael Sommese            9 Chicago (Jones)             4:47.68        
  7  Wood Prince Harry          8 Latin School of Chicago     4:47.78        
  8  Andy Niser                 9 Chicago (Jones)             4:49.44        
  9  Sam Gibson                 8 Latin School of Chicago     4:50.25        
 10  Tommy Paltzer              9 Naperville (North)          4:51.08        
 11  Sawyer Madell              9 Lyons Township              4:52.14        
 12  Carson Rewiski             9 Wheaton Warrenville South   4:53.16        
 13  Matthew Lifka              9 Wheaton Warrenville South   4:53.37        
 14  Liam Linnen                9 Chicago (St. Ignatius Col   4:55.25        
 15  Joseph Schultz               u                           4:59.15        
 16  Hayden Podlin              9 Lansing (Illiana Christia   4:59.17        
 17  Peter Bernhardt            9 Chicago (Latin)             4:59.57        
 18  Henry Coleman              9 Chicago (Latin)             4:59.92        
 19  Ari Arzumanian             9 Munster                     5:08.96        


Middle School Boys 1600 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Seth Kunio                    una                           4:42.86        
  2  Micah Wilson                  una                           4:45.68        
  3  Nicholas Falk                 una                           4:48.49        
  4  William Archer                una                           4:53.61        
  5  Jack Rhyner                   una                           4:54.77        
  6  Patrick McClanahan            una                           4:59.31        
  7  Andrew Jordan                 una                           5:02.00        
  8  Ryan Hardiman                 una                           5:03.28        
  9  Patrick Jamieson              una                           5:06.31        
 10  Akili Parekh                  una                           5:11.26        
 11  Ben Gibson                    una                           5:12.10        
 12  Owen Augustine                una                           5:12.85        
 13  Grayden Rill                  una                           5:15.26        
 14  Mikey Domke                   una                           5:15.90        
 15  Riley Beasley                 una                           5:18.30        
 16  Alexander Kermath             una                           5:19.23        
 17  Ben Gordon                    una                           5:19.60        
 18  Declan Ochoa                  una                           5:20.38        
 19  Hunter Whitney                una                           5:23.23        
 20  Evan Nosek                    una                           5:24.02        
 21  Billy Cernugel                una                           5:24.05        
 22  Thomas O'Sullivan             una                           5:25.11        
 23  Tyler Perry                   una                           5:26.16        
 24  Ryan Fryer                    una                           5:26.17        
 25  Christian Keller              una                           5:32.20        
 26  Thomas Fitzpatrick            una                           5:33.40        
 27  Kyle Doorhy                   una                           5:34.48        
 28  Tommy Stecz                   una                           5:35.31        
 29  Matthew Kotcher               una                           5:36.06        
 30  Nicholas Strayer              una                           5:45.28        
 31  Connor Chen                   una                           5:46.85        
 32  John O'Halloran               una                           5:50.88        
 33  Daniel Shannon                una                           5:54.27        
 34  Brian McGovern                una                           6:00.21        


Coaches Boys 1600 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Jeremy Ruston                                            4:34.14        
  2  Steven Bugarin                                           4:38.61        
  3  Zach Boehmke                                             4:39.06        
  4  Roger Pinon                                              4:40.11        
  5  Chris Zeman                                              4:40.20        
  6  Matt Zaluckyj                                            4:40.56        
  7  Mark O'Neal                                              4:43.45        
  8  Ronald Hedman                                            4:44.14        
  9  Joseph Lerner                                            4:46.84        
 10  John Sipple                                              4:59.15        
 11  James Kluckhohn                                          5:00.03        
 12  Alex Clark                                               5:03.66        
 13  Mike Moreau                                              5:27.03        
 14  Ethan Roeder                                             5:27.69        
 15  Columba Montes                                           5:29.60        


Elite Boys 1 Mile Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Taylor FloydMews              u                           4:03.86        
  2  Martin Martinez               u                           4:03.95        
  3  Joe Coffey                    u                           4:04.56        
  4  Sean Torpy                    u                           4:05.06        
  5  Jack Anstey                   u                           4:05.10        
  6  Alejandro Garcia              u                           4:10.13        
  7  Stephen Biebelhausen          u                           4:12.86        
  8  Cole Hester                   u                           4:13.52        
  9  Dylan Jacobs              12 Sandburg                     4:14.77        
 10  Connor Claflin                u                           4:14.92        
 11  Dan Kremske                   u                           4:16.54        
 12  Soren Knudsen                 u                           4:18.49        
 13  Scott Seymour                 u                           4:18.73        
 14  Alec Weinhold                 u                           4:19.09        
 15  Noah Healy                    u                           4:19.74        
 16  Luke Brahm                    u                           4:27.35        


HS Elite Boys 1 Mile Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Danny Kilrea              12 Lyons Township              4:13.52        
  2  Thomas Shilgalis          11 Naperville (Central)        4:14.54        
  3  Zach Albrecht             11 Algonquin (Jacobs)          4:15.42        
  4  Zach Kinne                11 Neuqua Valley               4:16.22        
  5  Alex Tam                  12 Libertyville                4:16.63        
  6  Danny Winek               12 Neuqua Valley               4:18.28        
  7  Miles Christensen         12 Downers Grove (North)       4:18.92        
  8  Sam Rivera                11 Whitney Young               4:19.18        
  9  Ryan Birkmeier            12 Downers Grove (North)       4:20.28        
 10  Jack McNabola             12 Chicago (Francis W. Parke   4:21.24        
 11  Tommy Brady               11 Maine South                 4:21.92        
 12  Jadon Conroy              11 Huntley                     4:22.01        
 13  Jack Roberts              11 Downers Grove (North)       4:22.91        
 14  Riley Wells               11 Rockford Christian          4:23.44        
 15  Charles Harders           12 Lyons Township              4:24.27        
 16  Sean Maison               11 Wheaton Warrenville South   4:24.37        
 17  Sean O'Connell            12 Hinsdale (Central)          4:24.80        
 18  Matthew Richtman          12 Kaneland                    4:24.81        
 19  Nick Oakley               12 Charleston                  4:25.55        
 20  Ryan Kennedy              12 Neuqua Valley               4:25.73        
 21  Tyler Bombacino           12 Neuqua Valley               4:25.97        
 22  Michael Parduhn           11 Mundelein                   4:25.99        
 23  Dakota Getty              12 Neuqua Valley               4:26.05        
 24  Nick Chudzik              12 Downers Grove (North)       4:26.23        
 25  Sean MacGregor            12 Elmhurst (York)             4:26.23        
 26  Nicolas Calderon          11 Sandburg                    4:26.77        
 27  Matt Vietzen              12 Oak Park-River Forest       4:26.82        
 28  McLean Griffin            11 Naperville (North)          4:27.04        
 29  Jacob Kluckhohn           10 Wheaton Warrenville South   4:27.43        
 30  Rory Cavan                11 Glenbard West               4:27.53        
 31  Andrew Englert            11 Lincoln-Way Central         4:27.53        
 32  Michael Trost             12 Frankfort (Lincoln-Way Ea   4:27.73        
 33  Valdis Slokenbergs        10 Geneva                      4:27.89        
 34  Aidan Donohue             10 DeKalb                      4:28.71        
 35  Austin Ohm                12 Lansing (Illiana Christia   4:29.61        
 36  Joshua English            12 Eisenhower                  4:30.36        
 37  Stephen Moody             11 Glenbard West               4:32.22        
 38  Akhil Ghosh               12 Downers Grove (South)       4:33.08        
 39  Daniel Occhipinti         10 Kaneland                    4:34.63        
 40  Michael Ronzone           12 Marmion Academy             4:36.38        
 41  Stephen Pipilas           12 Downers Grove (South)       4:41.03        
 42  Riley Marks               11 DeKalb                      4:48.60        


Open Boys 1 Mile Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Brett Haffner             12 Hinsdale South              4:22.14        
  2  Christopher Collet        11 Seneca                      4:28.63        
  3  Owen Savoy                12 Oak Park-River Forest       4:29.16        
  4  Chris Keeley              11 Neuqua Valley               4:29.27        
  5  Daniel Klysh              10 Elmhurst (York)             4:29.92        
  6  Mark Morgan               12 Elmhurst (York)             4:30.19        
  7  Richie Jacobo             10 Palatine                    4:30.58        
  8  Alexander Johnson         12 Neuqua Valley               4:30.90        
  9  Jeff Hojnacki                u                           4:31.69        
 10  William Hauenstein        10 Wheaton Warrenville South   4:32.17        
 11  Ian Repking               11 Glenbard West               4:32.85        
 12  Will McComis              11 Munster                     4:32.97        
 13  Jake Coffman                 u                           4:33.21        
 14  Koby Brackemeyer          10 Morrison                    4:33.42        
 15  Dillon Blake              10 Mundelein                   4:33.49        
 16  Connor Devlin             11 Sandburg                    4:33.51        
 17  Will O'Brien              11 Glenbard West               4:33.56        
 18  Tanner Dodd                  Riverton                    4:33.75        
 19  Matthew Blanco            12 Oswego (East)               4:34.12        
 20  Lionel Montenegro            u                           4:34.14        
 21  Connor Riss               11 Grayslake (North)           4:34.26        
 22  Wes Beitler               10 Aurora (Waubonsie Valley)   4:34.39        
 23  Ryan DeSantis             10 Chicago (Jones)             4:34.93        
 24  Andrew Pilat              12 McHenry                     4:35.43        
 25  Robbie Sieczkowski        12 Sandburg                    4:35.45        
 26  Ryan Kredell              11 Geneva                      4:35.69        
 27  Jerry Jorgenson           11 Treynor                     4:36.12        
 28  Jack Zettl                12 Burlington (Central)        4:36.26        
 29  Charlie Forbes            11 Winnetka (New Trier)        4:36.49        
 30  Ford Baker                11 Winnetka (New Trier)        4:36.60        
 31  Ben Akason                10 Winnetka (New Trier)        4:36.94        
 32  Riley McIntyre            12 Plainfield (Central)        4:37.13        
 33  Jacob Flynn               10 Chicago (St. Ignatius Col   4:37.55        
 34  Joey Galindo              11 Winnetka (New Trier)        4:37.72        
 35  A.J. Fundator             11 Chicago (Jones)             4:38.51        
 36  Eddie Slack               11 Sandburg                    4:38.61        
 37  Jacob Waymire             12 Dallas Center-Grimes Com    4:38.73        
 38  Dan Regalado                 u                           4:39.31        
 39  Sam Rodriguez             10 Sandburg                    4:39.66        
 40  Art Oshinson              12 Palatine                    4:39.77        
 41  Jared Peaslee             10 Wheaton Warrenville South   4:40.75        
 42  William Kelly                u                           4:40.95        
 43  Matt Jung                 12 Frankfort (Lincoln-Way Ea   4:42.56        
 44  Joel Ramos                12 Aurora (West Aurora)        4:42.62        
 45  Reid Basting                 u                           4:42.93        
 46  Brady Hunt                   u                           4:42.93        
 47  Anthony Maida             10 Chicago (Jones)             4:43.04        
 48  Juan Castro               10 DeKalb                      4:43.19        
 49  Keegan Bennett            11 Marmion Academy             4:43.79        
 50  Peyton Heiser                u                           4:44.44        
 51  Joe Ahlgrim               11 Palatine                    4:44.59        
 52  Jacob Wielgos             11 Kaneland                    4:45.50        
 53  Baito Sarkiss             10 Chicago (Jones)             4:45.63        
 54  Justin Splitt             10 Fox Lake (Grant)            4:45.70        
 55  Anthony Zangler           10 Marmion Academy             4:45.97        
 56  Jacob Trapp               11 DeKalb                      4:47.00        
 57  Reegan McCue              11 Aurora (West Aurora)        4:47.20        
 58  AJ Pulido                    Frankfort (Lincoln-Way Ea   4:47.21        
 59  Alan Wandke               10 Naperville (Central)        4:47.76        
 60  Charles Murphy            11 St. Charles (East)          4:47.96        
 61  Jacob Frederick           11 Naperville (Central)        4:48.35        
 62  Justice Carter            12 Urbana                      4:48.38        
 63  Andrew Matuszewski        12 Bartlett                    4:48.53        
 64  Brandt Batteau            10 Grayslake (North)           4:49.67        
 65  Eric Jang                 10 DeKalb                      4:49.83        
 66  Ethan Seng                10 Wheaton Warrenville South   4:51.84        
 67  Anthony Iozzo             12 Frankfort (Lincoln-Way Ea   4:51.98        
 68  John Rittereiser          11 Chicago (St. Ignatius Col   4:52.32        
 69  Jarod Gollwitzer          11 Aurora (West Aurora)        4:53.12        
 70  Chris Brady               10 Fenwick                     4:53.53        
 71  Anand Parekh                 u                           4:54.31        
 72  Aidan Lodwig              11 Kaneland                    4:54.39        
 73  Erik Janc                 11 Fenwick                     4:54.98        
 74  Josh Ruston                  u                           4:56.06        
 75  Josh Shancer                 u                           4:56.15        
 76  Nick Dorai                11 Munster                     4:56.46        
 77  Lucas Manuel              11 St. Charles (East)          4:56.60        
 78  Thomas Novy               11 Chicago (St. Ignatius Col   4:57.01        
 79  Jeremiah Wilson           11 St. Charles (East)          4:57.11        
 80  Will Stephan              11 Munster                     4:57.15        
 81  Eric Hofman                  u                           4:58.13        
 82  Luke Sauerland            11 Palatine                    4:58.86        
 83  Ryan Marshall                u                           4:58.96        
 84  Quinn Kennedy             10 Neuqua Valley               4:59.41        
 85  Chris Wolf                   u                           4:59.50        
 86  Jeremie Bokata            10 Urbana                      5:00.22        
 87  Henry Nosek               12 Kaneland                    5:00.56        
 88  Tom Arndt                 11 Frankfort (Lincoln-Way Ea   5:01.07        
 89  Jacob Henry               10 Plainfield (North)          5:01.37        
 90  Connor Brennan            12 Grayslake (North)           5:02.32        
 91  Jesse Owdom                  u                           5:03.82        
 92  Ben Walter                11 Sandburg                    5:04.22        
 93  Brendan Wengler           12 Plainfield (South)          5:04.86        
 94  Brendan Diamond           10 Lockport (Twp.)             5:07.35        
 95  Ethan Walker              10 Kaneland                    5:07.56        
 96  Alex Kagay                10 Grayslake (North)           5:07.80        
 97  Aaron Lodwig               9 Kaneland                    5:07.95        
 98  Michael Moran             10 Benet Academy               5:08.54        
 99  Andrew Nunez                 u                           5:08.64        
100  Seth Nosek                10 Kaneland                    5:08.95        
101  Patrick Spisak            10 Naperville (Central)        5:11.66        
102  Caeden Taylor                u                           5:13.25        
103  Jack Patton               10 Plainfield (North)          5:13.67        
104  Jordaan Boxer             11 Grayslake (North)           5:14.57        
105  Matthew Dale               9 Wheaton Warrenville South   5:14.95        
106  Sean Kramer               11 Marmion Academy             5:15.36        
107  Daniel Gallagher             u                           5:17.45        
108  Michael Marino            10 Glenbrook North             5:17.93        
109  Jake Rutkowski            10 Plainfield (North)          5:18.90        
110  Christian Surtz              u                            5:19.75        
111  Neil Browne                  u                            5:20.14        
112  Matthew Thomas               u                            5:22.23        
113  Philip Devine                u                            5:22.39        
114  Devin Landers                u                            5:22.70        
115  Alexis Pantoja               u                            5:23.34        
116  Richard Hamilton             u                            5:23.76        
117  Juan Olivencia               u                            5:25.31        
118  Daniel Sherman               u                            5:27.06        
119  Alex Gegax                   u                            5:33.89        
120  Thomas Johnson               u                            5:35.47        
121  Benjamin Bluemond            u                            5:35.73        
122  Tim Conheady                 u                            5:36.87        
123  Charlie Lay                9 Grayslake (North)           5:38.25        
124  Ethan Buck                   u                            5:39.22        
125  Connor Fitzpatrick           u                            5:40.11        
126  Xochilt Lopez                u                            5:40.65        
127  Dave Macknick                u                            5:42.77        
128  Carlin Kyhl                  u                            5:46.18        
129  Scott Patton                 u                            5:46.90        
130  Kelly Bennett                u                            5:52.42        
131  Luigi Demaio                 u                            5:59.61        
132  Mary Buck                    u                            5:59.88        
133  Gael Santiaguillo            u                            6:01.14        
134  Jed Wilson                   u                            6:01.41        
135  Annika Swan                  u                            6:01.57        
136  Mario Castrejon              u                            6:03.59        
137  Megan Baganz                 u                            6:04.59        
138  Miles Daly                   u                            6:09.24        
139  Lizeth Montes                u                            6:09.79        
140  Jim Harding                  u                            6:18.44        
141  Leo Fontane                  u                            6:20.24        
142  Raul Gonzalez                u                            6:27.43        
143  Jackson Menendez             u                            6:28.83        
144  Paul Buck                    u                            6:29.01        
145  Nathan Gehrmann              u                            6:29.73        
146  Mei Lynn Rill                u                            6:30.95        
147  Jimmy Darrow                 u                            6:35.40        
148  Connor Baganz                u                            6:49.03        
149  Amy Urbano                   u                            6:49.46        
150  Charlie Majewski             u                            6:51.04        
151  Alrik Swan                   u                            6:55.00        
152  Alexander Carbajal           u                            6:55.72        
153  Sophia Galiano-Sanch         u                            7:07.62        
154  Ana Salgado                  u                            7:08.24        
155  Owen Tinley                  u                            7:14.17        
156  Guadalupe Veronica L         u                            7:21.25        
157  Julian Centeno               u                            7:39.64        
158  Alejandra Hernandez          u                            7:59.40        
159  Sam Gehrmann                 u                            8:08.91        
160  Brian Florian                u                            8:27.42        
161  Solen Hernandez              u                            9:20.32        
162  Kenric Williams              u                           10:17.34        
163  Doug Pearson                 u                           12:26.72        
164  Talan Pearson                u                           12:27.50        


Freshman Boys 1 Mile Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Stephen Thomas             9 Rockford Christian          4:37.60        
  2  Ben Calusinski             9 Geneva                      4:40.13        
  3  Spencer Dzyacky            9 Loyola Academy              4:40.76        
  4  Brooks Harlan              9 Centralia                   4:47.47        
  5  Elian Salgado              9 Mundelein                   4:48.22        
  6  Michael Sommese            9 Chicago (Jones)             4:49.22        
  7  Wood Prince Harry          8 Latin School of Chicago     4:49.39        
  8  Andy Niser                 9 Chicago (Jones)             4:51.19        
  9  Sam Gibson                 8 Latin School of Chicago     4:51.79        
 10  Tommy Paltzer              9 Naperville (North)          4:52.90        
 11  Sawyer Madell              9 Lyons Township              4:54.08        
 12  Carson Rewiski             9 Wheaton Warrenville South   4:54.78        
 13  Matthew Lifka              9 Wheaton Warrenville South   4:55.04        
 14  Liam Linnen                9 Chicago (St. Ignatius Col   4:57.02        
 15  Joseph Schultz               u                           5:00.68        
 16  Hayden Podlin              9 Lansing (Illiana Christia   5:01.00        
 17  Peter Bernhardt            9 Chicago (Latin)             5:01.18        
 18  Henry Coleman              9 Chicago (Latin)             5:01.55        
 19  Ari Arzumanian             9 Munster                     5:10.73        


Middle School Boys 1 Mile Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Seth Kunio                   una                            4:44.48        
  2  Micah Wilson                 una                            4:47.27        
  3  Nicholas Falk                una                            4:50.17        
  4  William Archer               una                            4:55.21        
  5  Jack Rhyner                  una                            4:56.83        
  6  Patrick McClanahan           una                            5:00.83        
  7  Andrew Jordan                una                            5:03.85        
  8  Ryan Hardiman                una                            5:05.04        
  9  Patrick Jamieson             una                            5:07.97        
 10  Akili Parekh                 una                            5:12.88        
 11  Ben Gibson                   una                            5:13.72        
 12  Owen Augustine               una                            5:14.69        
 13  Grayden Rill                 una                            5:17.01        
 14  Mikey Domke                  una                            5:17.84        
 15  Riley Beasley                una                            5:19.93        
 16  Alexander Kermath            una                            5:20.98        
 17  Ben Gordon                   una                            5:21.32        
 18  Declan Ochoa                 una                            5:22.53        
 19  Hunter Whitney               una                            5:24.93        
 20  Evan Nosek                   una                            5:25.86        
 21  Billy Cernugel               una                            5:26.04        
 22  Thomas O'Sullivan            una                            5:26.86        
 23  Tyler Perry                  una                            5:27.61        
 24  Ryan Fryer                   una                            5:27.67        
 25  Christian Keller             una                            5:33.92        
 26  Thomas Fitzpatrick           una                            5:35.21        
 27  Kyle Doorhy                  una                            5:36.28        
 28  Tommy Stecz                  una                            5:37.07        
 29  Matthew Kotcher              una                            5:38.00        
 30  Nicholas Strayer             una                            5:47.13        
 31  Connor Chen                  una                            5:49.09        
 32  John O'Halloran              una                            5:52.94        
 33  Daniel Shannon               una                            5:56.31        
 34  Brian McGovern               una                            6:02.55        


Coaches Boys 1 Mile Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Jeremy Ruston                                            4:35.97        
  2  Steven Bugarin                                           4:40.15        
  3  Zach Boehmke                                             4:40.82        
  4  Roger Pinon                                              4:41.58        
  5  Chris Zeman                                              4:41.69        
  6  Matt Zaluckyj                                            4:42.15        
  7  Mark O'Neal                                              4:45.18        
  8  Ronald Hedman                                            4:46.46        
  9  Joseph Lerner                                            4:48.78        
 10  John Sipple                                              5:01.04        
 11  James Kluckhohn                                          5:01.79        
 12  Alex Clark                                               5:05.67        
 13  Mike Moreau                                              5:28.63        
 14  Ethan Roeder                                             5:29.51        
 15  Columba Montes                                           5:31.58        


Elite Girls 1500 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Katelynne Hart            10 Glenbard West               4:27.37        
  2  Enyaeva Michelin          12 Evanston (Twp.)             4:27.61        
  3  Emma Hatch                   u                           4:35.27        
  4  Cassie Bloch                 u                           4:36.57        
  5  Kelly O'Brien                u                           4:36.77        
  6  Sarah Nicholson              u                           4:39.46        
  7  Marianne Mihas             9 Chicago (Latin)             4:45.42        
  8  Rachel Hoffman               u                           4:47.48        


HS Elite Girls 1500 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Campbell Petersen          9 Dunlap                      4:41.13        
  2  Corinna Peña              12 Neuqua Valley               4:43.74        
  3  Ava Parekh                 8 Latin School of Chicago     4:45.33        
  4  Audrey Ernst              12 St. Charles (North)         4:48.49        
  5  Victoria Palma            11 Willowbrook                 4:50.47        
  6  Stephanie Kriss           10 Highland Park               4:51.31        
  7  Juliana Stogsdill         11 Plainfield (North)          4:51.89        
  8  Erin Reidy                10 Downers Grove (South)       4:52.02        
  9  Bella Pisani              11 Hinsdale (Central)          4:52.30        
 10  Kayla Byrne               11 Hinsdale (Central)          4:52.40        
 11  Taylor Frommer            11 Hononegah                   4:53.55        
 12  Ella Behrens              11 Whitney Young               4:54.33        
 13  Cailyn Biegalski          12 Lombard (Glenbard East)     4:54.37        
 14  Lianna Surtz                 u                           4:56.56        
 15  Grace McCabe              12 Hinsdale (Central)          4:56.93        
 16  Brooke Delahanty          12 Rosary                      4:58.31        
 17  Aileen Hull               12 Mundelein (Carmel)          4:58.55        
 18  Cara Paliakas             12 Lyons Township              5:00.19        
 19  Sophia McDonnell          11 Geneva                      5:00.68        
 20  Libby Cultra              12 Urbana                      5:04.15        
 21  Addie Pulley              12 Alleman                     5:05.68        
 22  Marlee Fradkin            10 Winnetka (New Trier)        5:07.47        
 23  Sophie Hoeltgen           11 Barrington                  5:08.31        
 24  Kennedy Warden            10 Downers Grove (South)       5:11.44        
 25  Lauren Hayes              11 Glenview (Glenbrook South   5:12.29        
 26  Lexi Affolter              9 Chicago (St. Ignatius Col   5:12.88        
 27  Eve Hoeltgen              11 Barrington                  5:14.07        
 28  Delaney Blohm              9 Cary-Grove                  5:18.38        
 29  Morgan Dieschbourg         9 Cary-Grove                  5:18.71        
 30  Ellie Miller               9 Cary-Grove                  5:19.20        
 31  Allison Calek             11 Downers Grove (South)       5:29.00        


Middle School Girls 1500 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Olivia Kunio                 una                            5:06.98        
  2  Madison Zarembski            una                            5:07.14        
  3  Megan Sporny                 una                            5:07.98        
  4  Morgan Mackie                una                            5:16.53        
  5  Sophia Keenan                una                            5:23.72        
  6  Chiara Surtz                 una                            5:34.56        
  7  Madeline Majewski            una                            5:35.00        
  8  Kaylee Lange                 una                            5:40.61        
  9  Emma Zach                    una                            5:40.97        
 10  Madia Metzo                  una                            5:41.76        
 11  Tara O'Sullivan              una                            5:46.47        
 12  Caroline Nosek               una                            5:54.52        
 13  Olivia Cates                 una                            5:54.95        
 14  Mckenna Mertes               una                            6:05.30        
 15  Mia Kunio                    una                            6:22.77        


Elite Girls 1600 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Katelynne Hart            10 Glenbard West               4:43.07        
  2  Enyaeva Michelin          12 Evanston (Twp.)             4:44.66        
  3  Emma Hatch                   u                           4:52.47        
  4  Cassie Bloch                 u                           4:54.02        
  5  Kelly O'Brien                u                           4:56.25        
  6  Sarah Nicholson              u                           4:57.57        
  7  Marianne Mihas             9 Chicago (Latin)             5:04.16        
  8  Rachel Hoffman               u                           5:06.60        


HS Elite Girls 1600 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Campbell Petersen          9 Dunlap                      4:58.05        
  2  Corinna Peña              12 Neuqua Valley               5:01.33        
  3  Ava Parekh                 8 Latin School of Chicago     5:03.58        
  4  Juliana Stogsdill         11 Plainfield (North)          5:07.97        
  5  Audrey Ernst              12 St. Charles (North)         5:07.98        
  6  Erin Reidy                10 Downers Grove (South)       5:07.99        
  7  Stephanie Kriss           10 Highland Park               5:08.38        
  8  Victoria Palma            11 Willowbrook                 5:08.97        
  9  Kayla Byrne               11 Hinsdale (Central)          5:09.74        
 10  Cailyn Biegalski          12 Lombard (Glenbard East)     5:10.52        
 11  Bella Pisani              11 Hinsdale (Central)          5:11.61        
 12  Taylor Frommer            11 Hononegah                   5:12.54        
 13  Grace McCabe              12 Hinsdale (Central)          5:14.52        
 14  Ella Behrens              11 Whitney Young               5:14.78        
 15  Lianna Surtz                 u                           5:15.82        
 16  Brooke Delahanty          12 Rosary                      5:16.24        
 17  Cara Paliakas             12 Lyons Township              5:18.67        
 18  Aileen Hull               12 Mundelein (Carmel)          5:18.85        
 19  Sophia McDonnell          11 Geneva                      5:19.48        
 20  Marlee Fradkin            10 Winnetka (New Trier)        5:26.07        
 21  Sophie Hoeltgen           11 Barrington                  5:26.09        
 22  Libby Cultra              12 Urbana                      5:26.53        
 23  Addie Pulley              12 Alleman                     5:27.45        
 24  Lauren Hayes              11 Glenview (Glenbrook South   5:28.66        
 25  Lexi Affolter              9 Chicago (St. Ignatius Col   5:31.11        
 26  Kennedy Warden            10 Downers Grove (South)       5:32.58        
 27  Eve Hoeltgen              11 Barrington                  5:32.74        
 28  Delaney Blohm              9 Cary-Grove                  5:36.34        
 29  Ellie Miller               9 Cary-Grove                  5:36.40        
 30  Morgan Dieschbourg         9 Cary-Grove                  5:36.42        
 31  Allison Calek             11 Downers Grove (South)       5:47.30        


Middle School Girls 1600 Meters Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Olivia Kunio                 una                            5:24.59        
  2  Madison Zarembski            una                            5:24.87        
  3  Megan Sporny                 una                            5:27.41        
  4  Morgan Mackie                una                            5:34.68        
  5  Sophia Keenan                una                            5:43.11        
  6  Madeline Majewski            una                            5:53.69        
  7  Chiara Surtz                 una                            5:54.39        
  8  Emma Zach                    una                            5:58.96        
  9  Kaylee Lange                 una                            5:59.11        
 10  Madia Metzo                  una                            6:02.42        
 11  Tara O'Sullivan              una                            6:04.11        
 12  Caroline Nosek               una                            6:12.25        
 13  Olivia Cates                 una                            6:14.88        
 14  Mckenna Mertes               una                            6:25.63        
 15  Mia Kunio                    una                            6:42.56        


Elite Girls 1 Mile Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Katelynne Hart            10 Glenbard West               4:44.63        
  2  Enyaeva Michelin          12 Evanston (Twp.)             4:46.29        
  3  Emma Hatch                   u                           4:54.15        
  4  Cassie Bloch                 u                           4:55.85        
  5  Kelly O'Brien                u                           4:58.21        
  6  Sarah Nicholson              u                           4:59.34        
  7  Marianne Mihas             9 Chicago (Latin)             5:06.00        
  8  Rachel Hoffman               u                           5:08.57        


HS Elite Girls 1 Mile Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Campbell Petersen          9 Dunlap                      4:59.52        
  2  Corinna Peña              12 Neuqua Valley               5:03.06        
  3  Ava Parekh                 8 Latin School of Chicago     5:05.42        
  4  Juliana Stogsdill         11 Plainfield (North)          5:09.43        
  5  Erin Reidy                10 Downers Grove (South)       5:09.48        
  6  Audrey Ernst              12 St. Charles (North)         5:09.69        
  7  Stephanie Kriss           10 Highland Park               5:10.06        
  8  Victoria Palma            11 Willowbrook                 5:10.76        
  9  Kayla Byrne               11 Hinsdale (Central)          5:11.47        
 10  Cailyn Biegalski          12 Lombard (Glenbard East)     5:12.10        
 11  Bella Pisani              11 Hinsdale (Central)          5:13.46        
 12  Taylor Frommer            11 Hononegah                   5:14.32        
 13  Grace McCabe              12 Hinsdale (Central)          5:16.30        
 14  Ella Behrens              11 Whitney Young               5:16.82        
 15  Lianna Surtz                 u                           5:17.78        
 16  Brooke Delahanty          12 Rosary                      5:18.11        
 17  Cara Paliakas             12 Lyons Township              5:20.50        
 18  Aileen Hull               12 Mundelein (Carmel)          5:20.73        
 19  Sophia McDonnell          11 Geneva                      5:21.32        
 20  Marlee Fradkin            10 Winnetka (New Trier)        5:27.57        
 21  Sophie Hoeltgen           11 Barrington                  5:27.71        
 22  Libby Cultra              12 Urbana                      5:28.85        
 23  Addie Pulley              12 Alleman                     5:29.59        
 24  Lauren Hayes              11 Glenview (Glenbrook South   5:30.16        
 25  Lexi Affolter              9 Chicago (St. Ignatius Col   5:32.96        
 26  Eve Hoeltgen              11 Barrington                  5:34.47        
 27  Kennedy Warden            10 Downers Grove (South)       5:34.71        
 28  Morgan Dieschbourg         9 Cary-Grove                  5:37.94        
 29  Delaney Blohm              9 Cary-Grove                  5:37.96        
 30  Ellie Miller               9 Cary-Grove                  5:38.09        
 31  Allison Calek             11 Downers Grove (South)       5:49.42        


Middle School Girls 1 Mile Finals
==============================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Mark
==============================================================================
  1  Olivia Kunio                 una                            5:26.28        
  2  Madison Zarembski            una                            5:26.54        
  3  Megan Sporny                 una                            5:29.39        
  4  Morgan Mackie                una                            5:36.36        
  5  Sophia Keenan                una                            5:45.27        
  6  Madeline Majewski            una                            5:55.78        
  7  Chiara Surtz                 una                            5:56.35        
  8  Emma Zach                    una                            6:00.65        
  9  Kaylee Lange                 una                            6:00.71        
 10  Madia Metzo                  una                            6:04.49        
 11  Tara O'Sullivan              una                            6:05.91        
 12  Caroline Nosek               una                            6:13.97        
 13  Olivia Cates                 una                            6:17.26        
 14  Mckenna Mertes               una                            6:27.74        
 15  Mia Kunio                    una                            6:44.76